Hande Erçel ve Hakan Sabancı el ele! Ünlü oyuncu dantel elbisesiyle zor anlar yaşadı

Oyunculuğa 2014’te başlayan, bir yıl sonra ‘Güneşin Kızları’nda hayat verdiği ‘Selin Yılmaz’ karakteriyle yıldızı parlayan Hande Erçel, geçttiğimiz akşam ELLE Style Awards 2024 gecesine katıldı.

Oyunculuk performansı ve özel hayatıyla magazin gündeminin mercek altına aldığı isimlerden biri olan Erçel, törene bir süredir birlikte olduğu sosyetik yakışıklı Hakan Sabanı ile katıldı.

KURAL: ÜNİVERSİTE MEZUNU OLMAK

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’ndeki eğitimini tamamlamak için tekrar okula kayıt olan Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde okul kartıyla karesini yayınlamıştı. Sosyal medya kullanıcılarından: ‘Sabancı gelini olmanın kurallarından biri: Üniversite mezunu olmak’ şeklinde yorumlar gelmişti.

GECEYE DAMGA VURDULAR

Elle Style Awards Gecesi’ne Hakan Sabancı ile katılan Hande Erçel, siyah dantel ve transparan kenarlara sahip bir elbiseyle geceye damga vurdu. Sabancı da sevgilisine uyumlu olacak bir siyah takım giydi.

“BÖYLE SORU SORARSAN…”

‘Yılın Moda İş Birliği’ ödülünü kazanan Hande Erçel ve Hakan Sabancı kameralara poz verirken Erçel’n bacak dekoltesini gösterme çabası sosyal medyada gündem oldu. Sabancı’nın ise gergin halleri dikkat çekti.

Muhabir’in yakışıklı isme ‘Yakanızdaki siyah gül yas değil değil mi?’ diye sorunca Sabancı soru karşısında ‘Böyle soru sorarsan cevabında ne diyelim’ diyerek röportajı kesti.

ELBİSESİ TAKILDI

Erçel ödülünü almak için sahneye çıkarken zor anlar yaşadı. Ünlü güzelin topuklu ayakkabısı elbisesine takıldı ve sahneye çıkmasını güçleştirdi. O anlar kameralara yansıdı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir